Kūrybinės stovyklos patyrimų bazėje

Įvyko pirmos dvi kūrybinės stovyklos patyrimų bazėje, taip pat kelios dienos ir naktys su mažesnėmis grupėmis. Darbuotojams šios stovyklos pilnos iššūkių ir nerimo pradžioje, bet baigiasi jos su dideliu džiaugsmu, ramybe, kuri sklinda iš vieningos komandos. Na ir žinoma nuovargio parsivežame kelioms dienoms į priekį, nes stengiamės būti su grupe čia ir dabar visą laiką, jausti, matyti kartu patirti, lydėti, padėti, o dar ir darbų nuveikti turim. Aišku ir klausimų, temų ką daryti kitaip netrūksta.
Labai didžiuojamės savo jaunuoliais, kurie buvo atviri, nuoširdūs, tikri ir darbštūs, mes ten tiek gražių dalykų matome, kaip jie rūpinasi vieni kitais, padeda, palaiko, priima vieni kitus tokius kokie yra. Tai jei kas sako, kad jaunimas nemotyvuotas, nieko nenori ir niekas jiems nerūpi – nesutiksim 😎. Bėdos kažkur kitur…
Dar labai džiaugiamės sulaukę svečių – specialistų dirbančių su paaugliais, kurie kartu pabuvo, pasidarbavo ir po vieną kitą lengvą žingsnelį link artimesnio santykio su jaunuoliais žengė 🥾👟👞👠👡👢.
Na o bazėje reikalai juda, sienos beveik paruoštos, dekoracijų ir baldų jau restauravome kažkiek, bet dar turim ką nuveikti. Tai tokios trumpos naujienos iš pirmų žingsnių su lengvais batais 😊.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *