Tinklo kūrimo susitikimas Telšiuose

Projektas „Lengvi batai“ kovo 6 d. į susitikimą sukvietė visą būrį Telšių miesto ir rajono specialistų dirbančių su jaunimu. Susitikimo tikslas- susiburti į tarpžinybinį bendradarbiavimo tinklą, kad bendromis jėgomis galėtume būti maksimaliai naudingi jauniems žmonėms.
Neformalūs metodai padėjo visiems susipažinti, pasikalbėti apie rūpimus klausimus, pasidalinti sėkmėmis ir iššūkiais iš kasdieninio darbo su jaunuoliais. Keitėmės informacija apie vykdomas veiklas, specialistus, projektus. Suplanavome kitą susitikimą. Visi pajautėme, kad mums labiausiai norisi neformalių susitikimų, kurie palengvina komunikaciją. Leidome sau pasvajoti apie kitus susitikimus įvairiausiais formatais. Tai buvo ne tik gerai, bet ir prasmingai praleistas laikas, kuriant pagalbos jauniems žmonėms tinklą.
Susitikimo dalyviai Telšių rajono savivaldybės administracijos, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato, vaiko teisių apsaugos skyriaus, atvirojo jaunimo centro, krizių centro, užimtumo tarnybos, probacijos, Maltos ordino pagalbos tarnybos, pirminės sveikatos priežiūros centro, visuomenės sveikatos biuro, bibliotekos, regioninio profesinio mokymo centro, dienos centro „Viltis“, vaiko ir šeimos gerovės centro, socialinių paslaugų centro, švietimo centro, gimnazijų ir progimnazijų atstovai- iš viso net 44 dalyviai.
Už galimybę susitikti dėkojame Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras įgyvendinant projektą „Lengvi batai“, kuris finansuojamas iš 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo Programos „Sveikata“ priemonei – „Socialinės integracijos stiprinimo mechanizmai vaikams ir jaunuoliams su aukštos rizikos elgsena ir (ar) iš nepalankių aplinkų“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *